Іван Сухарьков: Взимку жителі Черкас будуть з водою та каналізацією

Іван Сухарьков: Взимку жителі Черкас будуть з водою та каналізацією Комунальне підприємство “Черкасиводоканал” має більше тридцяти генераторів на випадок зимових відключень. Вони дадуть змогу забезпечити черкащан водопостачанням та водовідведенням.

Про це заявив директор КП Іван Сухарьков, інформує cherkasy.live. Нещодавно підприємство отримало генератор потужністю 1000 кВт в межах благодійної допомоги від Governmental Agency for Strategic Reserves (Польща). За потреби, цей агрегат японського виробництва буде використовуватися для забезпечення роботи насосного обладнання на очисній станції. Крім того, на підприємстві наявні пересувні генератори, якими у разі необхідності водоканал може підсобити іншим організаціям.

“Містяни можуть не хвилюватися: місто буде і з водою, і з каналізацією. В разі відключення світла і за допомогою генераторів водоканал буде займатися підкачкою: в деяких районах буде вода 100% (тобто і на верхніх поверхах теж), в окремих – може діставати до 2-3 поверху, адже наразі не всі центральні теплові пункти (які обслуговує водоканал і «тепловики») обладнанні власною генерацією”, – каже Сухарьков.
21.09.2023 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter